• Krok 1

Wasze oczekiwania

Chcąc szybko i kompleksowo obsłużyć Waszą szkołę lub organizację zajmujemy się całym procesem projektowania, produkcji oraz dystrybucji bluz na terenie całego kraju. W celu usprawnienia złożenia zamówienia przygotowaliśmy dla Was specjalny formularz kontaktowy, w którym możecie przesłać nam przykładowe grafiki lub opisać charakterystyczne cechy Waszej organizacji, które zostaną umieszczone na Waszych bluzach.

• Krok 2

Bezpłatny projekt

Nasz zespół graficzny przygotuje na podstawie przesłanych przez Was wskazówek kilka propozycji nadruków, które otrzymacie od nas już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Spośród kilku wzorów będziecie mogli wybrać najbardziej Wam odpowiadający, a my umieścimy go na uszytych specjalnie dla Was bluzach.

• Krok 3

Bluzy pokazowe

W czasie projektowania logotypów przez naszych grafików, wyślemy do Was zestaw bluz, żebyście na pewno wybrali odpowiedni dla siebie rozmiar i mogli przekonać się na własnej skórze o najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji bluz. Zestaw zostanie wysłany bezpłatnie na podany przez Was adres.

• Krok 4

Zbieranie zamówień

Dla usprawnienia procesu składania zamówień prześlemy Wam specjalnie stworzony arkusz, dzięki któremu będziecie mogli szybko zebrać zamówienia od wszystkich zainteresowanych zakupem jedynych w swoim rodzaju bluz. Od razu po przesłaniu nam zamówienia przekażemy je do realizacji do naszej szwalni.

• Krok 5

Produkcja bluz

Do produkcji bluz wykorzystujemy najwyższej jakości polskie dzianiny. Dzięki nim uszyte przez nas bluzy są ciepłe i miłe w dotyku oraz nie wycierają się w praniu. Wasz logotyp zostanie wykonany metodą sitodruku lub haftu – w zależności od Waszych preferencji. Cały proces produkcji jest przez nas na bieżąco nadzorowany i trwa maksymalnie do 4 tygodni.

• Krok 6

Dystrybucja gotowych bluz

Gotowe bluzy wysyłamy bezpłatnie na podany przez Was adres. Każda bluza pakowna jest w osobny woreczek z oznaczonym rozmiarem, dzięki czemu można je szybko rozdać.

Zamów bezpłatny projekt